FETHİYE OTOGARI


Türkiye'nin en cazip turizm yörelerinden Fethiye Belediyesi'nin yap-işlet-devret modeliyle ihale edilen ve Özden Akaryakıt A.Ş.'nin üstlendiği otogar ve işmerkezinin, inşaat organizasyonu ve kaba yapı imalatları firmamız tarafından yürütülmektedir. 18.000 m² arazi üzerine inşa edilen yapı, toplam 10.000 m² kapalı alana sahiptir. 15.000 m² betonarme işleri 40 günde tamamlanmıştır...

TAHTALI TELEFERİK TESİSLERİ


Türkiye'nin cazip turizm yörelerinden birisi yepyeni bir boyutla tanışıyor. 2365 m yükseklikteki Tahtalı Teleferiği sayesinde iki tatil klasiği, deniz ve dağ birbirine çok yakın... İsviçre teknolojisinin ve güvenlik standartlarının güvencesinde Türk mühendis ve işçisinin özverili çalışmalarıyla doğayla insan arasındaki mücadele kazanıldı. Firmamız Türkiye'de bir ilki; Avrupa'nın en büyük tesisini, İsviçreli teleferik firması Garaventa ile birlikte tam başarı ile sonuçlandırmanın gururunu yaşamakta ve bunu Türk insanı ile paylaşmaktadır. Bu devasa makinenin yolcu peronları ve günübirlik tesislerini içeren alt ve üst istasyonların betonarme yapıları ve taşıyıcı çelik pylonlarının yüksek nitelikli b.a. temelleri, firmamız tarafından sahada beton imalatları yapılarak başarıyla bitirilmiştir.

AZERBEYCAN DEVLET KONUK EVİ

Türkiye Cumhuriyet tarafından, Antalya - Lara - Kundu bölgesinde Azerbaycan devletine tahsis edilen 80.000 m² arazi üzerinde inşa edilen devlet başkanlığı sarayının betonarme yapı ve çatı işleri iştirakımız Demirkurt İnşaat tarafından bitirilmiştir. Başkanlık sarayı, 1500 m² taban alanlı 2 katta oluşmaktadır.

2 adet kapalı kamelya, haremlik, selamlık, kapalı havuz, hamam, masaj salonu, hometheatre, toplantı salonları, 5 adet yatak odası, bilardo ve oyun salonları, oval yemek salonu ve müştemilatlardan fakewatch oluşan yapı 1000 m² açık yüzme havuzu, 20 dönüm özel bahçesi, kapalı garajlar ve 2 adet açık kemalyası ile halen Azerbaycan devlet başkanına hizmet vermektedir.

SEA WORLD

SIDE - MARE FAMILY OTEL


Mevcut otelin havuz ve çevre düzenlemesi işlerine iştirakımız Demirkurt İnşaat tarafından 2005 yılında başlanmış ve bitirilmiştir. Bitirilen toplam betonarme inşaat işleri 50.000 m²'dir.

SIDE - MARE AQUA OTEL


Temmuz 2003'te inşaatına başlanan otel, Nisan 2004'te hizmete açıldı. 750 yatak kapasiteli otel, bir kapalı ve birbirine şelale ile bağlı 2 kademeli havuza sahiptir. Üst kademedeki havuz 250 m², alt kademedeki ise 1300 m²'dir. Ayrıca otelde, bir dalga havuzu da bulunmaktadır. Kapalı inşaat alanı 25.000 m², toplam inşaat alanı 55.000 m²'dir. Bu otelin kaba inşaatı, Ytong duvar ve alçı sıva imalatları ve ahşap çatı, Braas kiremit kaplama işleri iştirakımız Demirkurt İnşaat tarafından yapılmıştır.

SIDE - MARE RESORT OTEL


2004'te yapımına başlanan otel, 2006 yılında tamamlanıp hizmete girmiştir. 900 yatak kapasiteli otel, çeşitli kademelerde açık havuzlara, kapalı havuz ve dalga havuzuna sahiptir.

Otelde kapalı alan 30.000 m², toplam inşaat alanı 35.000 m²'dir.

Projelerimiz!

Sol tarafta yapmış olduğumuz bazı projelerimizin resimleri yer almaktadır. Üzerine tıklayarak büyük halini görebilirsiniz. İleri geri düğmeleriyle gezebilirsiniz. İlginizden dolayı teşekkür ederiz


index.htm